Kolekcja mebli dębowych Natura Dębu

Propozycja mebli z frontami w pełni dębowymi, pozostałe elementy jak korpus mebla i półki są fornirowane. Dzięki temu wyjątkowość każdego mebla w kolekcji podkerślona została poprzez zróżnicowanie usłojenia i barwy drewna dębowego

Duża ilość drewna wykorzystana w produkcji mebla, przekłada się na jego dużą wagę. Nasze meble są klejone i nie rozbieralne co zapewnia im 100% stabilność w porównaniu z meblami skręcanymi które potrafią się ruszać i kołysać po niewielkim dotknięciu.


Stół Leo

Leo to stół dębowy o nowoczesnej prostej linii dobrze komponujący się z pozostałymi meblami z naszej kolekcji Natura Dębu oraz Mój Dąb.

Stół dębowy Leo to inwestycja w komfort i jakość na lata

Największa zaleta stołu to funkcjonalność. Rozkładanie jest bardzo proste i wygodne. Dodatkowe części blatu mieszczą się wewnątrz stołu, przez co nierozłożony stół zajmuje mniej miejsca. Montaż zajmuje tylko kilka sekund po których nasz stół jest większy nawet o 150 cm. Solidne dębowe nogi oraz metalowe prowadnice nadają konstrukcji wyjątkowej stabilności. Te atuty w połączeniu z pięknym usłojenia dębowego drewna sprawiają, że nasz stół Leo będzie funkcjonalnym i pięknym elementem jadalni.

Stół przygotujemy w wybranym przez Ciebie wybarwieniu.

Zobacz prezentacje produktu na You Tube

Więcej zdjęć

Wymiary stołów dębowych
Leo

szerokośćdługośćwysokośćwstawkirozłożony
80 110 76 2x50 210
80 130 76 3x50 280
90 160 76 3x50 310
Upuść pliki tutaj